Hoppa till sidans innehåll

Kioskgrupper


Gruppansvarig, översta namnet på listan, ansvarar för gruppens schema för respektive kioskvecka.

 

Kioskgrupper & veckoplanering

GRUPP 1 GRUPP 2 GRUPP 3
2019 (v.11-22-39-50) 2019 (v.1-12-23-40-51) 2019 (v.2-13-24-41-52)
2020 (v.9-20-37-48) 2020 (v.10-21-38-49) 2020 (v.11-22-39-50)
2021 (v.6-17-34-45) 2021 (v.7-18-35-46) 2021 (v.8-19-36-47)
Fam. Gunilla Mäkinen Sofia Hägglund Fam. Jonas Ivarsson
Mats Gavlefors Fam Blixt Eva & Rune Ivarsson
Johan Reberg Carina Holmberg Fam Johan Davik
Katarina Hansson Fam Magnus Flodman Niklas & Åsa Björk
Susanne Högberg Fam Håkan Andersson Linnéa Winterros
Marita Karlsson Fam Jan Andersson Familjen Helm
Candice Ståhl Fam Stellan Täck Fam Tobias Rinnström
Johan Lundqvist   Karin Johansson
     
GRUPP 4 GRUPP 5 GRUPP 6
2019 (v.3-14-25-42) 2019 (v.4-15-32-43) 2019 (v.5-16-33-44)
2020 (v.1-12-23-40-51) 2020 (v.2-13-24-41-52) 2020 (v.3-14-25-42-53)
2021 (v.9-20-37-48) 2021 (v.10-21-38-49) 2021 (v.11-22-39-50)
Fam. Karin Olsson Sture Nilsson Fam. Jonas Palmberg
Lars-Erik Enquist Fam Lars Hellström Ingrid Eriksson
Anders Lindholm Urban Nilsson Fam Jeppsson
Per-Olov Strand Daniel Johansson Fam Daniel Edler
Henrik Svensk Olle & Kerstin Eriksson Anna Eriksson & Per-Olov Nilsson  
Maria Backlund Vanja Johansson Familjen Anna Eurenius
Kristina & Mats Lundström Johan Palmberg Magnus Berggren
Monica & Niklas Ekbom  Daniel Swanbeck Fam Petrelius
Christina & Sami Heino  Christoffer Linder Ronny Liljebjörn
     
GRUPP 7 GRUPP 8 GRUPP 9
2019 (v.6-17-34-45) 2019 (v.7-18-35-46) 2019 (v.8-19-36-47)
2020 (v.4-15-32-43) 2020 (v.5-16-33-44) 2020 (v.6-17-34-45)
2021 (v.1-12-23-40-51) 2021 (v.2-13-24-41-52) 2021 (v.3-14-25-42)
Fam. Åsa Skoog Fam. Josefin Svensson Ingrid Berglund
Lena & Börje Ahnlén Eva-Lena & Fredrik Mäkinen Malin & Mikael Palmberg
Ulrika Persson Karin Wallin Mia Eriksson
Håkan Johansson Joakim Ingelsson Anna-Greta & Torbjörn Danielsson
Fam Thomas Eriksson  Anna & Anders Johansson   Fam Jan Lindström
Anna Klasson Inger & Anders Björk Camilla & Jonas Näslund
Fam Thyberg Stephan Aspfors Stefan Persson
Fam Lindqvist  Thomas Ivarsson  
Fam Weber  Fam Maria Wikström  
     
GRUPP 10 GRUPP 11  
2019 (v.9-20-37-48) 2019 (v.10-21-38-49)  
2020 (v.7-18-35-46) 2020 (v.8-19-36-47)  
2021 (v.4-15-32-43) 2021 (v.5-16-33-44)  
Fam. Åsa Sund Fam. Malin Svensson  
Fam Ola Hedin Anki & Mathias Danielsson  
Per & Emma Sjöberg Kia Bratberg  
Cecilia & Harri Partanen Fam Olofsson/Roos  
Sven-Erik Kempe Torbjörn Wikblom & Camilla Nöjd  
Fam Bergman Håkan & Anna Carlbeg  
Fam Högström Fam Jonas Vejdeland  
Fam Enbarr Jonas Holmgren  
  Andreas Broström  
  Magnus Hagelin & Annelie Andersson  

 

Uppdaterad: 02 MAR 2019 22:24 Skribent: joho

 

Postadress:
OK Hammaren - Orientering
Hans Hiertasväg 17
81192 Sandviken

Kontakt:
Tel: 026242105
E-post: This is a mailto link

Se all info